Perfect Light; omdenken in Coronatijd

Perfect Light zag met de komst van Corona en het daarmee gepaard gaande verbod op evenementen veel van hun opdrachten wegvallen. Maar, creatief als Patrick en Suzanne zijn, gingen ze natuurlijk niet bij de pakken neerzitten. Zij keken vooral naar wat wél kan in deze bijzondere tijd. En hoe mooi is het dan, dat je een uitvaart, die door alle Corona maatregelen normaal gesproken heel sober moet plaatsvinden, juist heel bijzonder en persoonlijk kunt maken? Inmiddels zijn ze heel bedreven geworden in het organiseren van beeld, licht en geluid tijdens uitvaarten. Zoals deze wel heel bijzonder uitvaart op een boerenbedrijf, die ze samen met Betuwe Events organiseerden. De genodigden reden per auto door een straat met koeien en daarna langs de kist. Zie ook het krantenartikel dat hierover verscheen in de Gelderlander. Wat een mooi voorbeeld van omdenken!

Meer nieuws