Aangenaam; Jan de Zwart

Graag introduceer ik mezelf alvast digitaal: Jan de Zwart, zelfstandig en onafhankelijk hypotheek- en financieel adviseur. In 2001 ben ik mijn bedrijf www.maatwerkfinancieeladvies.nl gestart, vanuit een andere aanpak dan wat toen gebruikelijk was.

Ik adviseer mijn klanten over belangrijke beslissingen in hun persoonlijke en zakelijke leven, zoals het financieren van een huis of bedrijfpand, het wel of juist niet verzekeren van risico’s met betrekking tot inkomen, zorg, overlijden, brand, diefstal, werkgeversaansprakelijkheid en verzuim van personeel. Ik help graag in het maken van de juiste keuze. Die keuze is voor iedereen anders. Vandaar het woord ‘Maatwerk’ in mijn bedrijfsnaam.

Afgelopen mei werd ik benaderd door Ondernemersvereniging Waalsprong. Na het eerste kennismakingsgesprek ben ik enthousiast geworden. Het lijkt me leuk om mee te gaan op bedrijfsbezoeken. Ik kijk ernaar uit om mezelf binnenkort persoonlijk aan jullie voor te stellen.

 

Meer nieuws