Websites m.b.t. wegwerkzaamheden

Graag willen we jullie informeren over twee websites waarop te zien is waar in Nijmegen en omgeving wegwerkzaamheden plaats (gaan) vinden. Het betreft de volgende websites: www.nijmegen.mijnwerkplan.nl  en www.gelderland.wegwerkmeldingen.nl.

Vanaf 29 januari (week 5) t/m 16 maart 2018 (week 11) vinden er werkzaamheden plaats aan en rond het Industrieplein in Nijmegen. Door renovatie van de Waalbrug zal er meer verkeer over de Oversteek plaatsvinden. Om meer verkeer naar en van het centrum middels het Industrieplein te faciliteren, wordt het Industrieplein uitgebreid met een extra rijstrook(en). Ten tijde van de aanpak Industrieplein zal ook het deel van de Industrieweg richting sluis Weurt worden voorzien van een nieuwe deklaag (ijs en weder dienende).

Meer nieuws