Ton Hendriks stelt zich voor

Mijn naam is Ton Hendriks, ben advocaat en woonachtig (met gezin) in Lent. Samen met drie andere compagnons ben ik eigenaar van een zogenoemd arbeidsrecht niche kantoor, genaamd Advocaten van Nu. Ik voer mijn praktijk deels vanuit Nijmegen en deels vanuit Den Bosch en kom graag bij u langs voor een nadere kennismaking. Het voorkomen van problemen is minstens zo doeltreffend als het oplossen ervan. Ik help u graag in beide gevallen, zodat u verder kunt (met ondernemen). Hoewel er (bijna) niemand blij wordt van jarenlang procederen, ga ik de gang naar de rechter zeer zeker niet uit de weg indien dat uw zaak ten goede komt. Mijn werkwijze is oplossingsgericht, praktisch, direct, kritisch en met oog voor de menselijke verhoudingen. Uit ervaring weet ik bovendien hoe weerbarstig de praktijk is en dat oplossingen niet altijd in de juridische hoek moeten worden gezocht.

Ik heb zowel een advies- als procespraktijk en sta vooral bedrijven, maar ook bestuurders en (hooggeplaatste) werknemers bij in uiteenlopende arbeidsrechtelijke zaken als (collectief) ontslagrecht, cao’s, medezeggenschapsrecht, stakingen, privacy, ziekte/arbeidsongeschiktheid, concurrentie- en relatiebedingen, reorganisaties en arbeidsrechtelijke aspecten van fusies en overnames. Gaandeweg is daar ook sportrecht bijgekomen. Niet alleen vanuit persoonlijke interesse, maar ook omdat sport professionaliseert en steeds meer wordt beheerst door wet- en regelgeving. Ik sta derhalve ook (sport)organisaties en individuele sporters bij.

Meer nieuws