Terugblik; lezing Rob Jaspers op pannenkoekenboot

Vorige week was een groot deel van onze leden aanwezig bij de lezing van Rob Jaspers op de pannenkoekenboot. Om 17.00 uur konden we inschepen en om 17.15 uur werden de trossen losgegooid.

Nadat iedereen een pannenkoek naar keuze had kunnen pakken en was voorzien van een drankje, begon Rob Jaspers aan zijn lezing. Wat een bevlogen en enthousiaste verhalenverteller is deze man! En wat een schat aan kennis heeft hij in huis.

Al varend langs markante Nijmeegse plekken, smullend van onze pannenkoeken en luisterend naar Rob, verstreek de tijd en meerden we rond 19.00 uur weer aan, waarna er voor degenen die wilden, nog een afzakkertje was bij café Figaro. We kijken terug op een geslaagde activiteit. Dank aan de activiteitencommissie voor de organisatie.

Meer nieuws