OndernemersPunt gemeente Nijmegen

De gemeente Nijmegen heeft ons geattendeerd op hun OndernemersPunt. De gemeente wil dat ondernemers kunnen doen waar ze goed in zijn: ondernemen. Daarom ondersteunt en faciliteert de gemeente bedrijven op verschillende manieren met een goede dienstverlening.

De medewerkers van het OndernemersPunt zijn het 1e aanspreekpunt voor ondernemers in Nijmegen. Zij informeren ondernemers graag over regels, vergunningen en procedures. De service van het OndernemersPunt is gratis

De gemeente Nijmegen beschikt over een aantal accountmanagers. Iedere accountmanager heeft zijn of haar eigen werkgebied en is het eerste aanspreekpunt bvoor bepaald sectoren. Zij hebben een breed netwerk zowel binnen als buiten Nijmegen. Meer informatie over het OndernemersPunt vind je hier: 

Meer nieuws