Mark Peart, nice to meet you!

Mijn naam is Mark Peart, in ben 44 jaar en woon sinds 2007 in Lent. Na 20 jaar docent L.O. en Moderne Vreemde Talen te zijn geweest koos ik ervoor om voor mezelf te beginnen. Bijna 5 jaar later, met vallen en opstaan, ben ik nog steeds een zeer gelukkig ondernemer.

EISOB heeft een veelzijdig karakter: tolkdiensten, vertaaldiensten, voice-over, proefreading, tests ontwikkelen, bekwaamheden beoordelen, communicatie-diensten, bijles voor scholieren en prive/groepslessen aan professionals. Juist hierdoor hebben we een zeer diverse klantenkring zoals Taalinstituten, cafés, ziekenhuizen, advocatenkantoren, scholen, culturele instellingen, fotografen, TV-koks, marketing bureaus, gemeentes, uitgevers en gezinnen met schoolgaande kinderen.

Ik beschrijf mezelf als open, spontaan, enthousiast en een echte team player/netwerker. Ik kijk er naar uit om veel kennis en ervaring uit te wisselen met ‘like – minded’ people.

‘I look forward to making your acquaintance’.

Vriendelijke Groeten
Mark L Peart

Meer nieuws