Groot onderhoud A325 / Pleijroute (N325)

Vanaf 8 juli tot en met 25 augustus voert provincie Gelderland groot onderhoud uit aan de A325 en de Pleijroute (N325). Het asfalt wordt vervangen én de vangrail gerenoveerd. Aan de N325 komen vier pechhavens. De impact van de werkzaamheden raakt de hele regio Arnhem Nijmegen vanwege de wegafsluitingen op de drukste N-weg van Nederland. Automobilisten kunnen zelf meehelpen om de filedruk zo laag mogelijk te houden én de veiligheid voor weggebruikers en wegwerkers te bewaken. Het advies is om alternatieven zoals de fiets, openbaar vervoer te gebruiken als dat kan, alleen gebruik te maken van de officiële omleidingsroutes en rekening te houden met een vertraging van 15 tot 20 minuten bij het inplannen van de reistijd.

Werkzaamheden

De werkzaamheden vinden plaats aan de A325 van knooppunt Ressen tot aan het Nijmeegseplein (Arnhem) en aan de Pleijroute (N325) van het Nijmeegseplein (Arnhem) tot aan knooppunt Velperbroek. Er wordt 7 dagen per week gewerkt. Ook ’s nachts. Het werk wordt uitgevoerd in drie fasen.

  • Fase 1 week 28 – 29 (maandag 8 juli tot en met zondag 21 juli 2019) N325 – Nijmeegseplein tot knooppunt Velperbroek
  • Fase 2 week 30 – 32 (maandag 22 juli tot en met zondag 11 augustus 2019) A325 – knooppunt Ressen tot Nijmeegseplein
  • Fase 3 week 33 – 34 (maandag 12 augustus tot en met zondag 25 augustus) N325 – knooppunt Velperbroek tot Nijmeegse plein

Meer informatie

Kijk voor meer informatie, veelgestelde vragen en informatiebladen per uitvoeringsfase op de website van de provincie www.gelderland.nl/A325-N325. Actuele verkeersinformatie is te vinden www.bereikbaargelderland.nlen op www.vananaarbeter.nl.

Meer nieuws