Frank Vermeer stelt zich voor

Wie evenement zegt, zegt ‘Frank Vermeer’!

Vanuit de Griftdijk-Zuid 133 in Lent organiseert Frank Vermeer, met hulp van z’n 3 partners, evenementen en bedrijfsfeesten in de regio en daar buiten. Zelf is Frank al ruim 25 jaar bezig met de organisatie van evenementen. Maar in 2014 vond hij het van belang dat er een professionaliseringsslag gemaakt werd. Hij haalde er 3 partners bij: één voor marketing en communicatie, één voor financiën en één voor de verkoop. Ook werd de samenwerking met Viking Entertainment aangegaan. Dit om te beschikken over een enorm ‘assortiment’ aan entertainment, bands en acts. De naam werd aangepast van Frank Vermeer Events in Stormgevers Concepts Events.

Dus heb je iets te vieren of zou je willen weten of een evenement als marketinginstrument ingezet kan worden voor jouw product of organisatie, contact ons dan gerust!

Meer nieuws