Arjan Olsder stelt zich voor

In het hartje van De Grote Boel in Nijmegen-Noord is Digishock gevestigd. Een onderneming van Arjan Olsder. Wanneer je in het portfolio kijkt, wordt je al snel geconfronteerd met (inter)nationaal bekende merken als Oxboard, Brocacef en ProPeaq, maar ook met lokale helden zoals Duijd Fiscalisten en Ben-Pro. De kracht van Digishock is dat het een eenmanszaak is die met behulp van een sterk netwerk met freelancers, gemakkelijk kan opschalen naar de dienstverlening van een snel en flexibel marketingbureau.

Digishock beheert en exploiteert ook een aantal succesvolle eigen concepten. Websites als GadgetGear.nl en JustForKoks.nl leveren dagelijks nieuwe berichten binnen hun vakgebieden en ontvangen maandelijks meer dan 100.000 bezoekers. Ook organiseert Digishock jaarlijks specials als DeBesteBBQ.nl.

Met vriendelijke groet,
Arjan Olsder

Vragen staat vrij, altijd. Dat is één van onze kernwaarden.

Meer nieuws