Advocaten van Nu biedt hulp aan

In deze bijzonder hectische en moeilijke tijden willen we met Advocaten van Nu ook graag een steentje bijdragen en daarom staan we -in eerste instantie kosteloos- klaar voor werkgevers (en werknemers) die lid zijn van Ondernemersvereniging Waalsprong.

Via Linkedin en onze wijsheidvannu pagina delen we uiteraard al informatie. Maar zeker nu geldt: twijfel niet en bel, app of stuur me een mail indien je vragen hebt. Of het nu puur arbeidsrechtelijk of praktisch van aard is, wij helpen en denken graag met je mee.

Ik maak aankomende weken in ieder geval iedere werkdag tijd vrij om kosteloos vragen van leden te beantwoorden. Dat vinden wij -in deze tijd- niet meer dan normaal en noemen dat #ServicevanNu.

M: 0641327340 of
E: ton@advocatenvannu.com

Veel succes, sterkte en gezondheid allemaal,

Advocaten van Nu
Ton Hendriks

Meer nieuws