Aangenaam: Gaby Gorter

Gaby is beelddenker, fotograaf, vader van twee dochters, partner van, klein broertje en beste vriend, baas van een lief klein hondje waar hij graag mee de buitenwereld ontdekt. Zijn eerste camera kreeg hij van zijn moeder toen hij naar Australië̈ ging. Daar heeft hij gewerkt en de omgeving ontdekt, die hij vervolgens vastlegde op film.

Hij liep stage in studio’s en studeerde verder om het vak nog verder onder de knie te krijgen. Inmiddels is Gaby zo’n twintig jaar actief in de fotografie. Omdat hij in zijn studietijd jarenlang met veel plezier in de horeca heeft gewerkt, besloot hij in 2017 zich volledig te gaan richten op horecafotografie (culinaire-, drank- en interieur fotografie).

In elke opdracht die hij aanneemt, streeft Gaby ernaar volledig te begrijpen wat de klant nodig heeft, en de boodschap over te brengen die de klant wenst. Zo is hij als geen ander in staat om een foto creëren die volledig voldoet aan de wensen van de klant.

Meer nieuws