Bedrijfsbezoek Flughafen Weeze

20-09-2017

Op vrijdag 1 september hebben we met ruim 40 leden een bezoek gebracht aan Airport Weeze, net over de grens. Per bus vertrokken we vanuit de Waalsprong naar Weeze, alwaar we bij aankomst hartelijk welkom werden geheten door de directeur, de heer Ludger van Bebber. 

Er volgde een uitvoerige securitycheck waarna we (wederom per bus) werden rondgeleid over de luchthaven. De tocht leidde onder andere langs het grootste zonnepanelenveld van Duitsland naar de brandweerlocatie. Eenmaal terug op de luchthaven kregen we onder het genot van een glas bubbels nog een mooie presentatie over verleden, heden en toekomst van Airport Weeze. Daarna vertrok het gezelschap naar Dicks Heinrich Waldhaus, waar we mochten genieten van een heerlijk driegangendiner, waarna we weer keurig bij D.V.O.L. werden afgeleverd. Wat ons betreft een zeer geslaagd bedrijfsbezoek aan een bijzondere locatie!