Leden Ondernemersvereniging Waalsprong

 

Hieronder tref je onze ledenlijst aan.

Als je interesse hebt in het lidmaatschap, neem dan even contact met ons op.

 

Bedrijfsnaam Contactpersoon Website
Aannemers- & Grondverzetbedrijf van Wijk A. den Hartog www.vanwijkgrondverzet.nl
Aannemingsbedrijf Jansen & Van Ralen  E. van Ralen

www.jansenenvanralen.nl

Accucentrale R. van Wijngaarden www.accucentrale.nl
Administratieve dienstverlening M. Hendriks M. Hendriks  
Advocaten van Nu  T. Hendriks www.advocatenvannu.com
Albert Heijn Nijmegen Noord Mw. E. van Kempen www.ah.nl
Andriessen Ontwerp J. Andriessen www.andriessenontwerp.nl
Apotheek de Waal A. Nijholt www.apotheekdewaal.nl
Assurantiekantoor Derksen  Mw. R. Derksen  
Autobedrijf Frank Pluym F. Pluym www.frankpluym.nl
Autobedrijf H. van Doorn D. Del Sole www.hartge.nl
Autobedrijf J. Buurman J. Buurman www.josbuurman.nl
Autoservice De Betuwe H. Bardoul www.autoservicedebetuwe.nl
Barenbrug Holland  J. van der Wielen www.barenbrug.nl
Beauty & the Nails Manuela mw. M. Queens www.beautyandthenails.nl
Brouwer Bike Store B. Brouwer www.brouwerbikestore.nl
Berns Nijmegen G. Vogels www.bernsnijmegen.nl
Bierproeven.nu I. Thijssen ​www.bierproeven.nu
Bloemtiek Bellis F. & G. Disveld  
Buiten Makelaars & Taxateurs W.van Dijk www.buiten.nu
Café Eten en Drinken M. Houkes www.cafe-etenendrinken.nl
Computron R. van den Brink www.computron.nl
Core-HR Mw. M. Corbeek www.core-hr.nl
Cowpunks T. Buurman www.cowpunks.nl
Dakraamspecialist Allard Toonen A.Toonen ​www.dakraamlent.nl
De Timmerwinkel H. Boerboom  
Den Hartog & Hoogveld F. den Hartog en
T. Hoogveld
www.dhenh.nl 
Den Hartog tuincreaties B. den Hartog www.denhartogtuinen.nl
Dierenkliniek Lent Mw. E. Boonstoppel www.dierenklinieklent.nl
Dierenkliniek de Waalsprong Mw. F. van Doorn www.dierenkliniekdewaalsprong.nl
Digishock A. Olsder www.digishock.com
Disveld Makelaardij O. Disveld www.disveldmakelaardij.nl
Drukkerij Edson H. Edelenbosch www.edson.nl
Drukkerij van der Weerd C. Kolk www.drukkerijvanderweerd.nl
Duqaat E. Lamers www.duqaat.nl
Dux Advocaten D. van Alst www.duxadvocaten.nl
EGT R. van Eeuwijk www.e-g-t.nl
English is our Business M. Peart www.englishisourbusiness.nl
Evers Specials B.V. J. Kuijper www.eversspecials.nl
Finovion Nijmegen M. Bouwman www.finovion.nl
Fitcenter Feelgood N. Ebben www.fcfeelgood.nl
Fort Lent mw. T.Schreuders www.fortlent.nl
Gacon B.V. M. Gasseling www.gacon.nl
Gana verzekeringen W.Artz www.gana.nl
Garage Hoogsteder B.V. J. Hoogsteder www.garagehoogsteder.nl
Garagebedrijf Zaat Oosterhout mw. R. Zaat www.garagezaat.nl
Gardenstreet B.V. B. Evers  
Geknipt voor uw tuin H. Mombarg www.gekniptvooruwtuin.nl
Goedrecht Advocaten R. Schrömbges/ B.van Treijen www.goedrechtadvocaten.nl
Handelsonderneming Brink R. van den Brink  
Henny van Doorn B.V. H. van Doorn  
Handels/cactuskwekerij Jos Disveld BV J. Disveld  
Heijting Milieuservice E. Heijting www.heijtingmilieuservice.nl
Het Bloemenschuurtje A. Jansen  
Het Nijmeegs Lopertje Mw. M. van de Kemp www.hetnijmeegslopertje.nl
Houterman Autosleepdienst P. Houterman www.houterman.net
H. Peters van Ton Infra Project Management H. Peters van Ton www.hpetersvanton.nl
IJzer advocaten M. Wagemans www.ijzeradvocaten.nl
In Beeld Makelaardij Mw. M. Boekhorst www.inbeeldmakelaardij.nl
Installatiebedrijf Houterman H. Houterman  
Jacobs Beheersbaar Onderhoud B. Jacobs www.jacobsbo.nl
Kapsalon Double You W. Looijschelder www.kapsalon-doubleyou.nl
Ketelhuis O. Yakkan www.ketelhuislent.nl
Kluswijs Nijmegen-Noord / Oosterhout R. Bosman www.kluswijsnijmegen.nl
Knipping de Beijer Holding B.V. Th. Knipping  
Landwinkel de Woerdt N. van Olst www.dewoerdt.nl
Lensen Geomanagement S. Lensen www.geomanagement.nl
Luc Beumer Vastgoed L. Beumer www.lucbeumervastgoed.nl
Maaike van Esch Fotografie Mw. M. van Esch www.maaikevanesch.nl
Maatwerk Fianancieel Advies J. de Zwart www.maatwerkfinancieeladvies.nl
Mac Donalds Park 15 N. Frentz
Mansan S.Crkvenjaš www.mansan.nl
Meijco Elektro Holland C. Meijers www.meijco.com
Minigraver Het Zand J. Scholten www.minigraverhetzand.nl
Osteria Pomodoro R. Godding  
Pathé Nijmegen S.Willemsen www.pathe.nl
Perfect Light P. Rikken www.perfectlight.nl
Pitstop.nu B. Derix www.pitstop.nu
PLM Energy J. Poldermans www.plm-energy.nl
Rabobank Rijk van Nijmegen Mw. E. Kwakkernaat www.rabobank.nl
RAN Media B. Pas www.ranmedia.nl
Restaurant Zijdewinde P. Disveld www.zijdewinde.nl
Saltie Solution G. Zoutenbier  
Sanacount Bedrijfs- en Belastingadvies Mw. N. Senol www.sanacount.nl
Schäning Tax & Accounting S. Schäning www.schaning.eu
Schenk B.V. Mw. M. Schraven www.schenkgroep.nl
Scholtensign D. Scholten www.scholtensign.nl
Sietinga Fotografie W. Sietinga www.sietingafotografie.nl
Somethingelsart Mw. E. Crum www.somethingelsart.com
Stoffeeratelier Geurts Mw. S. Geurts www.stoffeerateliergeurts.nl
Stoker Notaris R. Stoker www.notarisstoker.nl
Stormgevers Concepts Events F. Vermeer www.stormgevers.nl
Strydhagen B.V. T. Wegh www.strydhagen.com
Stroom Lent F. Toering www.stroomlent.nl
Supermarkt Jan Linders J. Dijkema www.janlinders.nl
Tandartsenpraktijk Lent J. van Eekeren www.tandartslent.nl
Tandartspraktijk van Rijswijck M. van Rijswijck  
Total de Rietgraaf mw T. Hartjesveld www.total.nl
True Movie video producties Mw. S. de Beer www.true-movie.nl
Unidos Bewindvoering B.V. Mw. Y. Tielens www.unidosbewindvoering.nl
Van der Valk Hotel Nijmegen Lent T. Boomkens www.valknijmegen.nl
Vierboom Trucks D. Vierboom www.vierboomtrucks.nl
Vietz N.Arends www.vietz.nl
Wim Ras W. Ras  
Werkbedrijf Rijk van Nijmegen S.van Haren www.werkbedrijfrvn.nl
Wido Kraanverhuur B.V. J. Heijting www.wido.nl
Wijnbouwmeister J. Bouwmeister  
Wijnhovens M. Wijnhoven www.wijnhovens.nl
Willemsen & Partners G. Willemsen www.wilpar.nl
Woonhuys de Weerd Mw. A. de Weerd www.tapijtenzo.nl
Ynvolve mw. D. Seggelinck/ R. de Back www.ynvolve.com
Zorgloo(d)s Mw. L. Stortelder